Program České oficiální účasti AVHN na zahraničních výstavách a veletrzích je v souladu s Exportní strategií ČR, která je zaměřena na export zboží a služeb s vysokou přidanou hodnotou.
Účast AVHN na mezinárodních veletrzích usnadňuje expanzi českých firem (zejména malých a středních) na zahraniční trhy.

namm show - 2017

NAMM Show je každoroční událost v Los Angeles ve Spojených státech. Veletrh pořádá Národní asociace obchodníků s hudbou, která ji popisuje jako „největší světovou akci určenou výhradně pro obchod s hudebními produkty, profesionálním zvukem a technologickým průmyslem“.

Music china - 2017

Music China v Šanghaji, je jedním z největších světových veletrhů hudebních nástrojů na světě, který hraje ve světovém hudebním průmyslu důležitou roli. Veletrhu Music China se účastní více než 2400 vystavovatelů z více než 34 zemí a regionů celého světa. Veletrh navštíví více než 125000 návštěvníků ze 78 zemí a regionů světa. Bezpochyby se jedná o jednu z nejlepších vstupních brán k získání aktuálních informací o trhu v oblasti hudebního průmyslu.
Ministerstvo průmyslu a obchodu

Musikmesse - 2017

Musikmesse je německý veletrh ve Frankfurtu. Své nástroje a aparaturu zde vystavují výrobci z celého světa. Na veletrhu lze najít většinu známých výrobců, nicméně někteří např. američtí výrobci preferují americkou výstavu Namm show. Na musikmesse lze naopak najít mnoho lokálních německých a evropských výrobců.

veletrh hudebních nástrojů

promuzika

20. - 21. května 2022 - PETRoF Gallery / Hradec Králové